Twój kawałek Mazur

Data dodania: 21 lipiec 2014Ogłoszenie: 474
Twój kawałek Mazur
  • Twój kawałek Mazur - zdjęcia

Idealna inwestycja na Mazurach ! Oferta dotyczy malowniczego kompleksu gruntów rolnych położonego niedaleko Olsztyna.
Bliskość infrastruktury,szlaków komunikacyjnych oraz zbiorników wodnych i piękna okolica,sprawia,że to idealne miejsce na ulokowanie swoich pieniędzy!
Nieruchomości są dostępne w atrakcyjnych cenach (od 32 zł/za m2)na specjalnych warunkach finansowania,dzięki temu każdy może stać się szczęśliwym posiadaczem takiej nieruchomości(lub wielu) przy stosunkowo małym wkładzie finansowym.Dostępne powierzchnie:od 3000 m2 wzwyż.
Opcje zakupu:
1.ZAKUP Z AKTEM WŁASNOŚCI. W tej opcji, po wybraniu nieruchomości, klient wpłaca 30% jej wartości, stając się jej właścicielem. Pozostałą część ceny zakupu spłaca w nieoprocentowanych ratach po 300 zł miesięcznie.
2.ZAKUP Z AKTEM WŁASNOŚCI. W tej opcji, po wybraniu nieruchomości, klient wpłaca 15% jej wartości, stając się jej właścicielem. Pozostałą część ceny zakupu spłaca w nieoprocentowanych ratach po 600 zł miesięcznie.
3.ZAKUP Z UMOWĄ PRZEDWSTĘPNĄ. W tej opcji, po wybraniu nieruchomości, klient wpłaca 15% na podstawie przedwstępnej umowy nabycia nieruchomości. Pozostałą część ceny zakupu spłaca w nieoprocentowanych ratach po 300 zł miesięcznie.
Akt własności po dopłaceniu w ratach do 30% wartości nieruchomości.
4.ZAKUP Z UMOWĄ PRZEDWSTĘPNĄ. W tej opcji, po wybraniu nieruchomości, klient wpłaca 300 zł na podstawie przedwstępnej umowy nabycia nieruchomości. Pozostałą część ceny zakupu spłaca w nieoprocentowanych ratach po 300 zł miesięcznie. Akt własności po dopłaceniu w ratach do 30% wartości nieruchomości.
0% prowizji od kupującego!
Zainteresowanych ofertą zapraszam do kontaktu w celu udzielenia większej ilości informacji

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 604... Pokaż

Zobacz inne ogłoszenia użytkownika ( 1 )

Cena 96000zł
Kategoria: Nieruchomości
Typ oferty: Działki i grunty
Lokalizacja: Kielce
Wyświetleń: 1484

Najczęściej oglądane:

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
© 2012 Kielcelokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.