Koordynator Hali – REAL Kielce

Data dodania: 20 październik 2014Ogłoszenie: 1000
  • Koordynator Hali – REAL Kielce - zdjęcia

Założenia:
Lokalizacja: REAL Kielce
Praca 5 dni w tyg. od poniedziałku do piątku od 6:00 po ok. 6h dziennie

Zadania:

• Kontrola i odbiór wykonywanych ekspozycji produktowych
• Dbanie o ekspozycję towaru, budowa ekspozycji produktowych
• Wykonywanie raportów
• Możliwość podjęcia własnych serwisów (min. 6 zł netto/h)
• Utrzymywanie kontaktu z koordynatorem regionalnym oraz z przedstawicielami handlowymi

Oferujemy:

• Wynagrodzenie min. 750 zł netto
• Umowa cywilnoprawna
• Narzędzia potrzebne do pracy (komputer, telefon służbowy)

Oczekiwania:

• Aktualna książeczka sanepidu
• Mile widziane doświadczenie w merchandisingu

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV pod adres: n.sadek@dema.com.pl

Tytuł wiadomości: Imię Nazwisko – Koordynator Hali - REAL Kielce

Prosimy o wypełnienie formularza rekrutacyjnego (Link podany niżej skopiuj i wklej do paska przeglądarki):

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: ... Pokaż