Badanie tajemniczy klient

Data dodania: 11 lipiec 2014Ogłoszenie: 443
Badanie tajemniczy klient
  • Badanie tajemniczy klient - zdjęcia

Agencja badawczo-marketingowa Fast Solutions oferuje swoim Klientom usługę badania typu tajemniczy klient. Nasza oferta skierowana jest do firm, które chcą zbadać poziom obsługi w swoich punktach sprzedażowych.

W ramach badań typu tajemniczy klient weryfikowane są takie aspekty jak: zainteresowanie ekspedientów klientem, prowadzenie rozmowy, wiedza pracowników na temat towaru oraz estetyka i zachowanie bezpieczeństwa w miejscu pracy.

Badania mystery calling pozwalają na weryfikację kultury osobistej pracowników oraz ocenę poziomu prowadzonej rozmowy i ich wiedzy na temat oferowanych usług.

Badania typu mystery e-mail sprawdzają w jaki sposób obsługiwane są reklamacje klientów, sprawdzany jest czas odpowiedzi na zapytanie oraz forma i styl wypowiedzi pracowników.

Oferujemy również przygotowanie raportu o konkurencji, który pozwoli na podejmowanie trafniejszych decyzji strategicznych firmy, w przyszłości.

Nasze usługi cechują profesjonalizmem oraz szybkim czasem wykonania. Na koniec przygotowywany jest raport końcowy który zawiera opis przebiegu badania oraz ich wyniki. Dodatkowo dołączany jest plan działań, który pozwoli na uniknięcie błędów w przyszłości.

Zapraszamy do kontaktu oraz na stronę http://tajemniczyklient.fastsolutions.pl

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 17 ... Pokaż

Zobacz inne ogłoszenia użytkownika ( 1 )

Cena 1zł
Kategoria: Usługi
Typ oferty: Usługi informatyczne
Lokalizacja: Kielce
Wyświetleń: 1284

Najczęściej oglądane:

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
© 2012 Kielcelokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.